نظرسنجی
  کدامیک از موارد زیر را بیشتر می پسندید؟

  ۱-نرم افزارهای کمیاب
  ۲-بازی کامپیوتری و موبایل
  ۳- معرفی ترفندهای کاربردی
  ۴- کتاب الکترونیکی
  ۵- آموزشی
  ۶- ارائه سرویسهای رایگان
  ۷- همه موارد  نتایج
  نظرسنجی ها

  تعداد آراء: 837
  نظرات : 1

تبلیغات متنی

آخرین مطالب سایت

تبلیغات


سریال نامبر آنتی ویروس ها

  بروزرسانی :12 اردیبهشت ماه 93


  سریال نامبر آنتی ویروس های Eset

                                                                                                                        


  کلید آنتی ویروس های

  Kaspersky  آپدیت آفلاین Mc Afee     


   


  سریال نامبر آنتی ویروس های AVG  کلید آنتی ویروس های avast


  سریال نامبر آنتی ویروس های Avira  سریال نامبر آنتی ویروس های bitdefender


  سریال نامبر آنتی ویروس های COMODO


  کلید آنتی ویروس های Dr WEB


  سریال نامبر آنتی ویروس هایEmsisoft


  سریال نامبر آنتی ویروس هایF-Secure


  سریال نامبر آنتی ویروس هایOUTPOST


  سریال نامبر آنتی ویروس های PANDA


  سریال نامبر محصولات PC-Tools


  سریال نامبر آنتی ویروس Trend Micro


  سریال نامبر آنتی ویروس های TrustPort


  بهمراه کرک سالم و دائمی، برای اولین بار در وبسایت های دانلود فارسی زبان

Quick Heal Total Security 2013 14.00 7.0.0.4 از لپ تاپ ها و رایانه های شخصی شما محافظت کرده و امنیتی کامل در برابر انواع خطرات و تهدیدات اینترنتی یا آلودگی های مبتنی بر شبکه ارائه می دهد. پس از نصب، توتال سکیوریتی به عنوان سپر در برابر ویروس ها، کرم ها، تروجان ها، جاسوس افزارها و سایر تهدیدات مخرب عمل می کند. این نرم افزار همچنین با استفاده از تکنولوژی برتر و انحصاری ®DNAScan کوییک هیل حفاظتی خوب را در برابر ویروس های جدید و ناشناخته ارائه می کند. کوییک هیل توتال سکیوریتی قابلیت Anti-Phishing را جهت افزایش اطمینان از محافظت در برابر وب سایت های کلاهبردارانه در زمان استفاده از اینترنت ارتقاء داده است. ویژگی Parental Control (مدیریت خانواده) به شما امکان می دهد تا زمان دسترسی به اینترنت را برای کودکان خود زمانبندی نمایید. همچنین می توانید با استفاده از لیست از پیش تعریف شده دسترسی فرزندانتان را به نوع خاصی از وب سایت ها (شبکه های اجتماعی، بازی، غیراخلاقی و..) محدود نمایید. ابزار PCTuner عملکرد کلی سیستم شما را بهبود می بخشد. همچنین ویژگی PC2Mobile Scan، بدافزارها را از روی موبایل اسکن، شناسایی و پاکسازی می نماید. کوییک هیل توتال سکیوریتی، از منابع بسیار کم استفاده می کند و حفاظت را بدون کند کردن کامپیوتر، افزایش می دهد.

             Core Protection
Silent Firewall and IDS/IPS, AntiRootkit, AntiMalware, AntiSpyware, AntiVirus حفاظت کاملی را برای کامپیوتر شما در سطوح مختلف تضمین کرده است.
- Antivirus – اسکن و حذف ویروس ها(viruses)، کرم ها(worms) و تروجان ها(trojans) و تهدیدات مخرب دیگر که ممکن است بصورت مخفیانه به سیستم شما از طریق درایوهای قابل جابجایی، الصاق های(attachments) ایمیل و دانلودهای اینترنتی وارد شوند.
- AntiSpyware – شناسایی و پاکسازی جاسوس افزارها و مسدودسازی فعالیتهای سارقان اطلاعات خصوصی بصورت خودکار
- AntiMalware – اسکن فوق العاده سریع رجیستری، فایلها و فولدرها از مخربها(Malware) و پاکسازی جامع جاسوس افزارها(Spyware)، تبلغ افزارها(Adware)، نرم افزارها کلاهبرداری و سارق(Roguewares)، شماره گیرنده ها(Dialer)، ریسک افزارها(Riskware) و بسیاری دیگر که پتانسیل خطر در سیستم شما را دارند.
- Anti-Rootkit – شناسایی و پاکسازی Rootkit ها(روتکیتها) بطور پیشگیرانه از طریق انجام اسکن عمیق سیستم
- Firewall Protection – کار به صورت سایلنت در پس زمینه و تحت نظر داشتن کلیه ی فعالیت های شبکه ای از نظر وجود ویروس ها، جاسوس افزارها و سایر عوامل مخرب .
- فایروال کوییک هیل از سیستم شناسایی نفوذ (IDS) برای شناسایی فعالیت های آسیب رسان شبکه و سیستم پیشگیری از نفوذ (IPS) برای جلوگیری از فعالیت های مخرب شبکه ای بهره می برد.
- Self Protection – محافظت فایل ها، پوشه ها، تنظیمات و ورودی های رجیستری Quick Heal از دستکاری در برابر تهدیدات مخرب.
 

Web Security
محافظ امنیتی مبتنی بر تکنولوژی ابری بلادرنگ (Real time cloud security protection) دسترسی به وب سایت های آلوده به بدافزار، فیشینگ و کلاهبردارانه را مسدود می کند.همچنین از تهدید های منتقل شده از طریق کدهای مخرب سایت میزبان وب(Host) در طی گشت و گذار اینترنتی شما جلوگیری می نماید.
- Browsing Protection – محافظت از کامپیوتر شما در برابر تهدیدات وب سایت های مخرب .
- AntiPhishing – همه سایتهایی را که به آن وارد می شوید را از لحاظ فعالیت های کلاهبردارانه به صورت خودکار اسکن می کند و شما را در برابر هر حمله فیشینگ در پیمایش سایتهای اینترنتی محافظت می کند.
- ویژگی محافظت zero-time (زمان-صفر) از وب سایت های آلوده و بدافزارهایی که از راه وب سایت های مخرب می توانند موجب آلودگی سیستم شوند، جلوگیری می کند.


Email Security
تکنولوژی ابر مبتنی بر امنیت ایمیل از رسیدن ایمیل های اسپم، فیشینگ و آلوده به صندوق پستی شما جلوگیری می کند.
- AntiSpam – محافظت از کامپیوتر شما در برابر تهدیدات وب سایت های مخرب .
- ویژگی Uses live, در تکنولوژی ابر (cloud-based) فایل های مشکوک را بررسی و قبل از اجرای نرم افزارهای مخرب جلوی آنها را می گیرد.


Parental Control
با این ابزار می توانید استفاده از اینترنت را برای فرزندان خود زمانبندی، کنترل و نظارت نمایید. پیکربندی مدیریت خانواده (Parental Control) بر اساس حساب کاربری و به صورت کاملاً مجزا قابل تعریف می باشد.
- امنیت پیشرفته بر اساس گروه های وب سایت محدود و از پیش تعریف شده یا وب سایت های تعریف شده توسط کاربر. امکان پیکربندی و غیرفعال کردن گروه های وب سایت ها (مانند غیراخلاقی، جرم و خشونت، اعتیاد، بازی و غیره). مناسب برای والدینی که می خواهند مطمئن شوند فرزندانشان از انواع سایت های اینترنتی مفید استفاده می کنند و در معرض سایت های مضر یا نامناسب برای کودکان قرار نمی گیرند.
- امکان دسترسی به وب سایت موجود در گروه مسدود شده، با افزودن آن در لیست استثناء (Exclusion List). وب سایت های متعلق به گروه وب سایت های مسدود شده می توانند در لیست استثناء افزوده شوند. به عنوان مثال: اگر گروه های شبکه های اجتماعی و چت مسدود شده باشد، می توان با افزودن Facebook در بخش Exclude به آن سایت دسترسی داشت.
- زمانبندی دسترسی به اینترنت – امکان کنترل فعالیت های اینترنتی و نحوه ی استفاده از آن با پیکربندی زمانبندی دسترسی به اینترنت. این گزینه به شما اجازه می دهد تا زمان استفاده از اینترنت را برای کودکان خود مدیریت کنید. اگر زمان استفاده از اینترنت تنها در ساعات بین 7:00 تا 8:00 عصر هر روزه زمانبندی شود، آنگاه فرزند شما تنها در زمان یادشده امکان استفاده از اینترنت را خواهد داشت.
- محدودیت دسترسی (Restrict access) به وب سایت خاص که به نظر شما نامناسب است. گزینه محدودیت دسترسی به وب سایت خاص که جزء ویژگی های مدیریت خانواده (Parental Control) دسترسی به وب سایت نامناسب برای کودکان را مسدود می سازد.
- افزایش بهره وری کسب و کار – داشتن بهره وری بالاتر با شناسایی و مدیریت استفاده های نامناسب آنلاین، از قبیل امور غیر کاری مانند چت آنلاین. امکان سفارشی سازی با انتخاب محتویات دلخواه جهت مسدود کردن. تالیف ویژگی کار کردن به عنوان یک ابزار مهم مدیریت زمان.


Data Theft Protection
جلوگیری از کپی غیر مجاز داده ها با استفاده از مسدودکردن درایوهای فلش.
- جلوگیری از کپی غیر مجاز اطلاعات محرمانه و یا داده های حساس کامپیوتر شما. مانع دسترسی از سیستم شما به دستگاههای ذخیره سازی USB (مثل درایوهای قلمی، رایترها، دیسکهای فلش، مموری، یا دیگر ابزارهای ذخیره سازی)و همینطور برعکس می شود. بنابراین داده ها را نه می توان به درایوهای قابل جابجایی کپی و نه آن را از دستگاه های ذخیره سازی خارجی به سیستم خود کپی کرد.


Privacy Protection
حذف کامل و مطمئن فایل های اطلاعات حساس جهت جلوگیری از بازیابی آنها به وسیله هرگونه ابزار بازیابی
- به طور دائم فایلها را از هارد درایو پاک می کند و مانند روش پاک کردن نرمال، آنرا غیر بازیافتنی می سازد.


PC2Mobile Scan
اسکن و پاک سازی تلفن همراه، تلفنهای هوشمند و PDA از طریق کامپیوتر شما.
- اسکن، شناسایی و حذف ویروس ها، جاسوس افزارها(spywares)و مخربها (Malware)های دیگر موجود در تلفن همراه.
- اسکن و پاکسازی گوشی های موبایل،تلفن های هوشمند و PDA های همراه شما از طریق رایانه با استفاده از کابل USB یا بلوتوث .
- گوشی های جدید تلفن همراه به طور منظم پشتیبانی می شوند. برای دیدن فهرست کاملی از تمام مدل های تلفن پشتیبانی شده لطفاً از http://www.quickheal.co.in/pc2mobile.asp دیدن فرمایید.


PCTuner
سرعت عملکرد کامپیوتر شما با تنظیم استارت آپ برنامه های کاربردی، خدماتی و پاکسازی رجیستری و فایل های ناخواسته.
- Disk Cleanup – شما فولدر جدیدی ایجاد کردید اما فراموش کردید فایلها را به این فولدر اضافه کنید. یا شورت کاتی را در مکانی ایجاد کردید و پس از چند روز آن مکان را پاک کردید اما شورت کات را نه. شما در شبکه برای مدتی گشت زنی کردید و فایلهای تمپورری (موقتی) در فولدر مربوطه انباشته شد. همه این فایلها نا معتبر یا بی ارزشند و هارد شما را آشفته می سازند و بر عملکرد سیستم تاثیر منفی می گذارند. با ویژگی Disk Cleanup شما می توانید این آشفتگی را به فضای خالی دیسک ببرید که برای کاربردهای دیگر یا بهبود عملکرد سیستم مورد استفاده قرار می گیرد.
- Registry Cleanup – ورودی های نامعتبر و ناخواسته را از Registry سیستم پاک می کند و عملکرد سیستم را افزایش می دهد.
- Duplicate File Finder – فایلهای دو نسخه ای را از فهرست فایلهای از پیش تعریف شده حذف می کند و این کار را از طریق جستجوی فایلهای دو نسخه ای در کامپیوتر شما انجام می دهد. این ویژگی فضای دیسک را با حذف فایلهای زاید مورد محافظت قرار می دهد.
- Defragmenter – این ویژگی، page-files و تجمع رجیستری را که مورد استفاده قرار می گیرد یکپارچه می سازد تا عملکرد سیستم را بهبود بخشد.
- آثار ردیابی تاریخچه اینترنت (History) و لیست استفاده اخیر برنامه های مختلف را حذف می کند. به صورت مطمئن تاریخچه (History)، حافظه نهان (caseh)، فرم های خودکار-تکمیل شوند (auto-complete forms) و پسوردهای ذخیره شده را حذف می کند و از نقض حریم خصوصی کاربران جلوگیری می کند. همچنین آثار ردیابی برنامه های کاربردی پر استفاده مانند آفیس، مدیا پلیر، WinZip، و غیره را پاکسازی می کند.


Flash Drive Protection
ابزارهای ذخیره سازی خارجی را به صورت خودکار اسکن می کند. از درایوهای USB در برابر آلودگی های تروجان Autorun محافظت می کند.

 

Entertainment Mode
کوییک هیل در کلیه ی نسخه های خود به کاربران اجازه می دهد تا تماشای سخنرانی ها، شرکت در ویدئو کنفرانس، انجام معاملات سهام و غیره را بدون وقفه و بدون و کاهش لود سیستم انجام دهند. همه این موارد بدون کاهش امنیت کامپیوتر انجام می شود.


مزایای دیگر:
- Emergency Disk – ایجاد دیسک اورژانسی قابل بوت(Emergency Disk) برای کامپیوترهای به شدت آلوده شده به ویروس، جهت اسکن و پاک سازی تمام درایو از جمله پارتیشن های NTFS.
- Boot Time Scan – امکان فعال کردن اسکن زمان بوت (Boot Time Scanning)،جهت اسکن و پاکسازی همه درایوها در زمان بوت قبل از اینکه ویندوز به صورت کامل بارگذاری گردد . این ویژگی پیشرفته در شناسایی و نابودسازی، روتکیت های زیرک (cunning rootkits)، جاسوس افزارها(spywares)، تروجانهایی با اهداف خاص و وقایع نگارهای مخفی(loggers) به شما کمک خواهد کرد.

 

قابلیت های کلیدی نرم افزار Quick Heal Total Security 2013 :
-برنده جوایز بین المللی، یکی از بهترین مجموعه های جامع امنیتی می باشد که با فراهم آوردن همه امکانات امنیتی در یک بسته حفاظت کاملی را برای کامپیوتر ارائه می کند.
- مطمئن ترین حفاظت در برابر آخرین ویروس ها به تائید موسسات معتبر Check Mark و VB100%
- ارائه محافظت وب مبتنی بر تکنولوژی ابری
- اطمینان از محافظت کامل در برابر همه ویروس های منتشر شده در “In-The-Wild”
- شناسایی و حذف بالقوه برنامه های ناخواسته (PUAs).
- مسدود کردن دستگاه های USB جهت عدم دسترسی به اطلاعات محرمانه
- تضمین محافظت آپدیت ها، بدون کمترین بار بر روی سیستم
- امکان مدیریت کامل کاربری با تنظیمات آسان
- و …

راهنمای فعالسازی کرک۱- ابتدا نرم افزار آنتی ویروس خود را نصب کنیداما آنرا اجرا نکنید ویا از حالت اجرا خارج کنید..(توجه داشته باشید که بدلیل شباهت ساختار فایل های کرک به ویروس، ممکن است آنتی ویروس شما ،آنرا ویروس شناسایی کند، در چنین مواقعی با کلیک بر روی Ignore ،ادامه عملیات نصب را انجام دهید)

۲-فایل کرک را در قسمتی از هارددیسک خود کپی کنید.

۳- کامپیوتر خود را ری استارت کرده و با نگه داشتن کلید F8 ، وارد محیط SafeMode  شوید.

۴- به محل نصب نرم افزار آنتی ویروس رفته و محتویات پوشه Crack رادر آنجا Replace کنید.مثال-> محل پیشفرض :C:/ProgramFiles/Quick Heal/Qiuck Heal Total Security

۵-نرم افزار آنتی ویروس را اجرا کرده و وارد قسمت “File and Folder" شوید.

۶- اکنون وارد "Exclude Files and Folder" شوید و در آنجا پوشه Crack و زیر مجموعه های آنرا انتخاب کنید، تا پس از ری استارت مجدد کامپیوترتان، آنتی ویروس Quick Heal آنها را به عنوان ویروس شناسایی نکند.

۷- بر روی "Save Changes" کلیک کنید تا تغییرات ذخیره شوند.

۸- کامپیوتر خود را ری استارت کرده و از قدرت این نرم افزار آنتی ویروس، لذت ببرید.


  دانلود نرم افزار از سرور سایت -مخصوص ویندوز ۳۲ بیت

  دانلود نرم افزار از سرور کمکی
    
  منبع : تهران دانلود

  رمز فایل : www.tehrandownloads.com

  سایت سازنده : www.QuickHeal.com


بازگشت…

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نام شما (ضروری): 
ایمیل شما (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]